Par mums

Vienmēr, atnākot un aizejot, Jūs sagaidīs un pavadīs smaidošais un laipnais restorāna „Lielais Ķīnas mūris” saimnieks Xia Xiaolei, kā arī viņa padotie, kuri rūpējas, lai katrs restorāna apmeklētājs justos īpašs. Telpas restorānā – bistro „Lielais Ķīnas mūris” ir sarkanā nokrāsā. Starp galdiņiem izkārtotie zaļie bambusi, sarkanīgie ķīniešu lukturi, dažādie telpaugi, ūdenskritums, zivis akvārijā, kā arī sienas rotājošās (uz zīda audekliem izšūtās gleznas, kuras ir roku darbs) un fonā skanošā mūsdienīgā ķīniešu mūzika papildina eksotisko sajūtu restorānā.

Par restorāna – bistro virtuvi atbild un tajā darbojas 3 pieredzējuši, augsti kvalificēti ķīniešu pavāri. Brīžam pie gardās ķīniešu maltītes gatavošanas savu roku pieliek arī pats restorāna saimnieks Xiaolei. Restorānam ir izveidota īpaša ēdienkarte, kurā iekļauti 85 dažādi ēdieni. „Lielais Ķīnas mūris” piedāvā arī ieturēt ātras pusdienas bistro, kurā darbojas pašapkalpošanās princips – “Tu izvēlies, un Tev uzliek”. Bistro piedāvājumā atradīsiet līdz 20 dažādus ēdienus, tomēr ne visi ēdieni ir pieejami katru dienu, jo tie var tikt mainīti. Bistro cena ir uzrādīta par pilnu porciju, bet ir iespēja pasūtīt pusi porcijas par puscenu. Kā arī, protams, ir iespēja paņemt pusdienas, launagu vai vakariņas līdzi.

Viesi ir laipni gaidīti gan bistro, kur iespējams ieturēt ātras pusdienas, gan restorānā uz nesteidzīgu un omulīgu pasēdēšanu.

Restorāna darbalaiks: slēgts uz laiku

Bistro darbalaiks: slēgts

Galdiņa rezervācija pa tālr


 .